Janusz Ossowski [redaktor naczelny]

twórca i redaktor naczelny kwartalnika "Pieniądze i Więź", redaktor naczelny Wydawnictwa , dyrektor SIN; były prorektor ds. kształcenia Wyższej Szkoły Finansów i Administracji w Gdańsku. Współtwórca systemu SKOK w Polsce (od 1990 r.); autor programów edukacyjnych oraz publikacji poświęconych filozofii i historii polskiej spółdzielczości finansowej.

Czytaj więcej: Janusz Ossowski

prof. Grażyna Ancyparowicz - statystyka ekonomiczna

Dominik Bierecki – doktor nauk prawnych, adwokat, członek Komitetu Badawczego Międzynarodowego Związku Spółdzielczego (International Cooperative Alliance Committee on Cooperative Research), członek rady programowej magazynu „Gazeta Bankowa”, członek redakcji recenzowanego kwartalnika naukowego o zasięgu ogólnopolskim „Pieniądze i Więź”, autor publikacji z zakresu prawa cywilnego i spółdzielczego.

altWiktor Kamiński - ekonomista, wiceprezes Krajowej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej; współtwórca systemu SKOK w Polsce; autor licznych publikacji z zakresu zarządzania finansami; członek Komitetu Sterującego ICURN (International Credit Union Regulator’s Network).

alt Tomasz Kątowski - doktor nauk ekonomicznych, wykładowca na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, autor podręczników i artykułów z zakresu mikroekonomii, zarządzania zasobami ludzkimi oraz historii myśli
ekonomicznej.

Joanna OssowskaJoanna Ossowska - Sekretarz Redakcji.

Elżbieta OstrowskaElżbieta Ostrowska - profesor nauk ekonomicznych, wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego (Katedra Bankowości) oraz innych uczelni ekonomicznych; były rektor Wyższej Szkoły Finansów i Administracji w Gdańsku; członek zarządu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Gdańsku; autorka ponad 70 recenzowanych projektów badawczych i prac wdrożeniowych dla przedsiębiorstw regionu nadmorskiego oraz ponad 250 publikacji naukowych, w tym 13 książek z zakresu inwestycji przedsiębiorstw, rynków kapitałowych i pieniężnych, inwestycji finansowych, bankowości i zarządzania ryzykiem. Członek Rady Naukowej Spółdzielczego Instytutu Naukowego.

Piotr Pałka

Krystyna Bieniewska - redakcja językowa.

alt Andrzej Kozakowski - redakcja techniczna kwartalnika "Pieniądze i Więź".